Android’de Max Payne Heyacanı

Haz 12 2012 - 9:25am Editör : admin

Android işletim sistemine kullanıyorsanız ve iOS cihazlarda Max Payne keyfi yaşayanları kıskanıyorsanız, Rockstar Games bu durumu ortadan kaldıracak açıklamayı nihayet yaptı.

Rockstar Games‘in orijinal Max Payne’i mobil işletim sistemli cihazlara taşıyacağını açıklamasının üzerinden birkaç ay geçmişken önce Android sürümüne erteleme haberi geldi, hemen ardından da iOS cihazlar için hazırlanan Max Payne piyasaya sürüldü.
Orijinal oyunun birebir aynısı olması nedeniyle oldukça beğenilen ve akıllı telefonlar ile tabletlerde bambaşka bir oyun deneyimi sunan Max Payne’in Android sürümünün ise ne zaman piyasaya süreceği tartışma konusuydu.
Rockstar Games bu tartışmalara son noktayı koymak için, Android kullanıcılarını  heyecanlandıracak bir açıklama yaptı.  Rockstar Games Max Payne’in Android sürümünü 17 Haziran’da piyasaya sürme hazırlığında.
Max Payne’i oynamak isteyen oyunseverler ise Google Play üzerinden oyunu indirebilecekler.

Hangi cihazlar Max Payne’ i destekleyecek?

Desteklenen Android uyumlu akıllı telefonlar: Motorola Razr, Razr Maxx, Motorola Atrix, Motorola Photon, Motorola Droid Bionic, HTC Rezound, HTC One X, HTC One S, HTC Evo 3D, HTC Sensation, HTC Droid Incredible 2, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Nexus S, Samsung Galaxy Note, Samsung S2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia Play, Sony Xperia S, Sony Walkman Z Series Media Player

Desteklenen Android uyumlu tabletler: Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Asus Eee Pad Transformer Prime, Dell Streak 7, LG Optimus Pad, Medion Lifetab, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 / 10.1, Sony Tablet S, Sony Tablet P, Toshiba Thrive, HTC Flyer, HTC Jetstream

Yorumlar

Yorumlar

Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?