Mafia III Hakkında Yeni Duyumlar Ortaya Çıktı

Ara 19 2014 - 11:36am Editör : Akay Mert Uğural


Neredeyse Half Life 3 kadar beklenen, çıkmasını bekleyenlerin umutlarını yavaş yavaş yitirmeye başladığı bir oyun haline gelen Mafia III hakkında yeni bilgiler sızdırıldı.
Mafia IIkadar zevkli hele ki türkçe yamasını indirip oynayanların aşırı zevkten başka oyun oynamadığı söylenen bir oyunun ardından çıkacak yeni bir Mafia oyunundan beklentiler oldukça yüksek.Gerek serbestlik,gerekse oyunun hikayesi bakımından oldukça başarılı olan Mafia II ‘nin yeni oyunu merekla bekleniyor.
Şuanda oyuncuların tek emin olduğu şey Take Two ve 2k Games’in Mafia III’e karşı hiç de soğuk olmadıkları.Daha önce Bully,Agent,Red Dead gibi oyunların yenileri hakkında bir bilgi sızdırılmıştı. Şimdi ise Mafia III ile ilgili birkaç bilgi sızdırıldı; Actors Access adlı popüler casting portalı aracılığıyla paylaşılan bir bilgide “Untitled Video Game” olarak ismi açıklanmamış bir proje ortaya çıkt. Bu projede ile birlikte Take-Two yeni elemanlar alacak. 6 Mart 2014 tarihinde ortaya çıkan projede, üç karakter için oyuncu arandığı belirtildi. Hareket yakalama, yüz tarama ile seslerinin kullanılacağı belirtildi.

Ortaya çıkması muhtemel karakterler ise şöyle;

Franklin: Louisiana doğumlu, Afro-Amerikan ve Kafkasya karışık ırka sahip bir yetim. Savaştan döndükten sonra ön plana çıkmaktadır. Irksal ayrılışlar içinde olan bir Güneyli. Hem beyaz hem siyah ırk tarafından dışlanan Franklin sadece aile olarak gördüğü kişilere ölümüne sadık. Sokakla alakalı zekası olan güçlü biri. Disiplinli ve saygıdeğer, kendine güvenen ancak diken üstünde bir karakter.

Tony: Louisiana doğumlu bir İtalyan. 30 yaşlarında, temiz giyimli, bakımlı ve hoş biri. Spor bahislerini kontrol eder. Sayılar ve istatistikler konusunda bir deha. Ayrıca tipik gangsterlere benzemez. Titiz, ciddi ve disiplinli çalışan biri. Aslında sessiz ve sosyal. Garip görünümlü,sinirli birisi.

Mickey: Louisianalı ve 20′li yaşlarda genç bir İtalyan. Sokak dolandırıcısıdır, büyük laflar etmeyi sever. Zora gelince de sıvışmakta uzmandır. Mickey’nin en kötü özelliği yapmadığı işleri o yapmış gibi gösterip olmadığı yerlerdeymiş gibi kendini göstermesidir. Adeta küçük bir çocuk gibidir.

Oyunun sadece PS4 ve XBOX One‘a çıkıcağı dedikodularıda ciddi derecede dolaşıyor.
mafia-ii-201007190ğğ00101865-3264218
Bütün bu duyumlara rağmen Mafia III ile ilgili kesin bir duyuru veya bir bilgi yok.Biz yine de bir umut bekliyoruz işte.

Yorumlar

Yorumlar

1 Yorum

  1. Berkay Bekir Köse 19 Aralık 2014 at 13:24 -

    Samimi bir yazı olmuş ellerine sağlık :)

Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?